Accura – producent alternatywnych materiałów eksploatacyjnych

» Posted on Paź 6, 2016 | 0 comments

Accurate choice. Accura

Accura to jeden z wielu producentów tuszy działających na naszym rynku, który zajmuje się produkcją zamienników do znanych marek drukarek. Producent ten rozpoczął swoją działalność w 2010 roku dzięki wprowadzeniu jej na rynek przez firmę Komputronik.

logo-accura

Polska marka, polska jakość

Accura jest producentem zapewniającym najwyższą jakość swoich materiałów eksploatacyjnych. To polska firma, która swoją siedzibę znalazła w Suwałkach, szybko podbijając nie tylko lokalny, ale krajowy rynek.

Jakość to olbrzymi wabik na klientów. Jednak Accura w swoich staraniach o nabywców poszła jeszcze dalej. Firma postawiła na działania marketingowe polegające na przywiązaniu klientów do marki. Udało się to za sprawą programów lojalnościowych oraz dużego wsparcia dla stałych klientów. Korzystnie wypada również stosunek jakości produktów do ich ceny, stąd duże zainteresowanie kupujących produktami Accura.

Oferta zamienników

Wśród wielu produktów marki Accura, firma ta postawiła przede wszystkim na zamienniki najbardziej znanych marek drukarek. Znaleźć zatem możemy tusze i tonery do urządzeń takich firm jak Canon, HP, Brother, Lexmark, Kyocera, Lexmark, Xerox, Dell, czy Epson. W większości przypadków produkowane zamienniki materiałów eksploatacyjnych tańsze są nawet o kilka razy od oryginałów. Dodatkowo zaznaczyć trzeba, że przy jednoczesnej niższej cenie tusze Accura oferują większą pojemność.

Jakość gwarantowana

Marka Accura postawiła na jakość. Tym samym używając materiałów eksploatacyjnych marki Accura użytkownik liczyć może na dożywotnią gwarancję zakupionego toneru, czy barwnika. W przypadku gdyby okazało się, iż zamiennik spowodował uszkodzenie drukarki, Accura oferuje naprawę urządzenia na koszt firmy.

Nagrody i wyróżnienia

Sześcioletnia obecność na rynku została zauważona przez branżę. Tym samym Accura otrzymała prestiżowy Laur Konsumenta w kategorii Odkrycie, w roku 2015. Swoją nagrodę marka zdobyła dzięki innowacyjności oraz dużej popularności wśród klientów.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge