Artykuły biurowe

Oferujemy kompleksowe zaopatrzenie w artykuły biurowe firmy, urzędy, szkoły i inne instytucje. Duże zaplecze logistyczne jakim dysponuje firma Igalo umożliwia nam realizację wszystkich zamówień w ciągu 24h na terenie całego kraju. Nie trać czasu na poszukiwanie drobnych produktów na stronach online, u nas dzięki pomocy wyszkolonych pracowników łatwo odnajdziesz pożądany produkt. Cały czas dbamy, aby nasz asortyment artykułów biurowych się powiększał i był bardzo rozbudowany. Przy stałej współpracy, przydzielamy duże rabaty na cały asortyment.  W naszej ofercie, poza materiałami biurowymi znajdziesz także niszczarki, środki higieniczne a także artykuły spożywcze.

Nasza innowacyjna strona jako pierwsza w Polce udostępnia kilka możliwości zamawiania towaru. Począwszy od standardowych opcji zamówień telefonicznych czy mailowych, na stronie znajdziesz zarówno opcje zakupu online jak i katalog pobierany w postaci PDF. Istnieje możliwość dostarczenia katalogu z artykułami biurowymi w formie pisemnej (katalog biurowy).

pióro, notes, notatnik

 

Wykwalifikowani handlowcy cały czas są do Państwa pomocy. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, jako importer mamy w ofercie całą gamę produktów znajdujących się na naszym rynku. Nie ograniczamy się do sprzedaży produktów jednego producenta materiałów biurowych. Współpracujemy z każdym producentem, przez co gama naszych produktów jest naprawdę bardzo bogata.

Przygotowujemy oferty indywidualnie w/g zapotrzebowania klienta.

1 Comment

  1. Wasza oferta wydaje się być interesująca, być moze skorzystam, muszę poznać szczegóły i porównac z moim aktualnym dostawca. Pozdrawiam serdecznie 🙂

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge