Drukarka HP ENVY 4520 All-in-One Printer

» Posted on Mar 7, 2016 | 0 comments

Drukarka o przyjemnym kształcie dla każdego. Model HP ENVY 4520 to model przeznaczony dla użytkowników domowych jak i małych czy średnich firm. Urządzenie to jest wielofunkcyjne, dzięki któremu można drukować, kopiować i skanować. Zainstalowano w nim wszystkie najbardziej niezbędne i potrzebne moduły, jednym z nich jest możliwość pracy bezprzewodowej. Warto zaznaczyć, że do obsługi tej drukarki wystarczy jakiekolwiek urządzenie bezprzewodowe typu tablet, smartphone, laptop itp. Aby obsługiwać model HP ENVY 4520 nie trzeba mieć podłączenia sieciowego typu router. Jest to opcja bardzo przydatna dla osób posługujących się nowoczesnymi telefonami. Dzięki takiemu rozwiązaniu szybko i łatwo można skanować, bezpośrednio do poczty elektronicznej czy miejsc sieciowych. Drukowanie bezpośrednio ze stron internetowych siedząc wygodnie w fotelu to już żaden problem.

 

HP ENVY 4520 all in one

 

Obsługa drukarki jest banalnie prosta, a całość usprawnia mały ale funkcjonalny kolorowy wyświetlacz LCD (wielkość 5,5 cm). Rzadkością w drukarkach atramentowych jest automatyczny druk dwustronny, dzięki któremu, możemy zaoszczędzić 50% zużycie papieru. Dzięki kompaktowym wymiarom oraz płaskiej obudowie , drukarka pasuje w każdym miejscu, istnieje nawet możliwość umieszczenia innych rzeczy na drukarce, papier bowiem podawany jest od spodu i wychodzi z boku drukarki.

Z najważniejszych cech drukarki, które interesują użytkowników należy wymienić:

szybkość druku w czerni: 9,5 strony na minutę

szybkość druku w kolorze: 6,8 stron na minutę

rozdzielczość druku w czerni: 1200 x 1200 dpi

rozdzielczość druku w kolorze: 4800 x 1200 dpi

miesięczne zużycie do 1000 stron

podajnik papieru może pomieścić 100 stron

odbiornik papieru może pomieścić do 25 stron

jest jedno wejście USB 2.0

Do drukarki pasują najnowszej generacji tusze HP 302. Tusze te są wraz z głowicą dlatego drukarka będzie służyć bardzo długo bez konieczności oddania do serwisu w celu kosztownej wymiany głowicy, jak to jest w przypadku innych modeli, gdzie tusze są tylko w formie naboi. Tusze HP są dostępne w dwóch wydajnościach, zwykłej i XL. Dodatkowo na rynku są dostępne także zamienniki, dzięki czemu klienci mają pełną ofertę, każdy wybierze dla siebie to co mu najbardziej odpowiada.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge