Drukarka OKI MC332dn

» Posted on Lip 7, 2015 | 0 comments

W ofercie firmy OKI pojawiła się drukarka OKI MC332dn, model stworzony z myślą o małych firmach jednak poradzi ona sobie również dobrze i w średnich firmach. Jest to typowe urządzenie wielofunkcyjne, zapewniające wszystkie potrzebne moduły do pracy w biurze (drukowanie, skanowanie, kopiowanie). Atutem drukarki jest wysoka jakość wydruków podczas szybkiej pracy, urządzenie to bowiem drukuje w kolorze 20 stron na minutę oraz 21 stron przy wydrukach czarnych.  Producent już w standardzie oferuje druk dwustronny.

 

MC332d

 

Do drukarki dołączone narzędzia wspomagające prace, dzięki temu praca staje się łatwiejsza bardziej wydajna. Można także dzięki niemu w pełni kontrolować urządzenie podczas druku. Urządzenie wielofunkcyjne OKI MC332dn świetnie nadaje się do pracy przy tworzeniu wizytówek, banerów, ulotek, różnego rodzaju prezentacji, broszur, etykiet płyt CD oraz innych nośnikach.

Skaner jest bardzo ostry, precyzyjny a także szybki osiąga wydajność 20 stron na minutę w kolorze i 30 stron w czerni, jego maksymalna rozdzielczość to 1200 x 1200 dpi. podajnik pozwala na umieszczenie do 50 kartek, jednak jego ważna zaletą jest możliwość katalogowania skanowanych obiektów i wysyłania ich później na nośniki pamięci poprzez port USB oraz bezpośrednio dzięki połączeniu sieciowemu na maila czy inne miejsca.

W tym modelu zainstalowano wyświetlacz LED o wymiarach  84 x 33,6 mm i rozdzielczości 320 x 128 dpi. Dzięki temu korzystanie z drukarki jest o wiele szybsze i prostsze. Ułatwia to w znaczący sposób kopiowanie, które i tak dzięki zastosowaniu łączonych głowic skanujących i drukujących jest jeszcze szybsze. Poprzez zapisanie ustawień kopiowania, użytkownik ma możliwość tworzenia kopii dwustronnych na jednym arkuszu.

MC332dnModel OKI MC332dn oparty jest na bardzo znanej cenionej i nagradzanej technologii LED, dzięki której nabywca tej drukarki oszczędza swoje pieniądze. Tryb eko jest bowiem energooszczędny i posiada wiele funkcji pozwalającym na zmniejszanie kosztów podczas drukowania i uśpienia drukarki.

Nie jest już nowością, ale standardem, możliwość połączenia się z drukarką za pośrednictwem sieci. Tak i w tym wypadku oprogramowanie pozwala na komunikacje urządzeń przenośnych takich jak tablet, smartfon, czy laptop z każdego miejsca na świecie gdzie tylko jest łączność z siecią.

Dodatkowym atutem jakie nie dają inne firmy, jest długi okres gwarancji. Firma OKI tworzy dobrej jakości urządzenia z mniejszą ilością ruchomych części, takie rozwiązanie zmniejsza zużycie, jednak najważniejsze dla użytkownika jest trzy letni okres gwarancji.

Podajnik papieru może pomieścić maksymalnie 350 kartek, ale podzielony jest on na tackę pierwszą, do której wchodzi 250 kartek i drugi, który mieści 100 kartek. Gramatura papieru obsługiwana przez podajnik wynosi od 64 – 176 g/m2 co w porównaniu do innych urządzeń nie jest wynikiem szczególnym.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge