Drukarka Samsung ProXpress M4020ND

» Posted on Lis 4, 2015 | 0 comments

Poszukuje profesjonalnego sprzętu do biura, zależy ci na szybkim druku i dużej wydajności? Samsung stworzył własnie dla Ciebie drukarkę ProXpress M4020ND.

 

samsung ProXpress M4020ND

 

Nie znajdziesz tu skanera, faksu, nie skorzystasz także z kopiarki, model ten jest przeznaczony dla dużej ilości drukowania, drukarka zatem jest bardzo wytrzymała, ma duża wydajność, ale przede wszystkim jej moc tkwi w szybkości. 40 stron na minute ! taką moc zagwarantował nam Samsung, wynik naprawdę rewelacyjny. Mogło by się wydawać, że duża szybkość odbije się na jakości, nic bardziej mylnego model ProXpress M4020 może drukować dokumenty w rozdzielczości nawet do 1200 x 1200 dpi. Swoją super moc urządzenie zawdzięcza połączeniu procesora Cortex o szybkości 600 MHz z pamięcią 256 MB.

Sama drukarka jest bardzo oszczędna za sprawą oprogramowania Easy Eco (które trzy lata temu zdobyły wyróżnienie za „wyjątkowe osiągnięcia w dziedzinie innowacji” System ten pozwala oszczędzić zużycie tonera nawet do 20%, a dodatkowo zmniejsza zużycie energii. Kolejnym plusem jest możliwość załadownia do podajnika papieru o gramaturze nawet do 220 g/m2 co daje dużo większe możliwości, niż standardowe urządzenia. Zaprojektowano także wielofunkcyjną tackę, na różne specjalne dokumenty jak koperty, etykiety itp, dzięki czemu użytkownik nie musi wkładać pojedynczo każdy arkusz do drukarki.

Niespotykanym rozwiązaniem jest zaprojektowanie specjalnie aż 4 tonerów o różnej wydajności, wszystko z myślą o kliencie, aby każdy mógł dopasować urządzenie pod siebie. Dla użytkowników, którzy nie drukują bardzo dużo wystarczy mała pojemność na 5000 stron, dla bardziej wymagających dostępne są tonery o wydajności nawet 15 000 stron.

WYKAZ KOMPATYBILNYCH TONERÓW:

Toner Samsung MLT-D203S black : wydajność 3000 stron

Toner Samsung MLT-D203L black : wydajność 5000 stron

Toner Samsung MLT-D203E black : wydajność 10 000 stron

Toner Samsung MLT-D203U black : wydajność 15 000 stron

Bardzo fajne rozwiązanie, które daje wiele możliwości, dzięki czemu klient może nabyć toner w czterech różnych cenach, w zależności od użytkowania drukarki.

Nie zabrakło tu oczywiście funkcji mobilnej obsługi drukarki, opcja bardzo ceniona w ostatnim czasie. Każdy bowiem posiadający urządzenie przenośne, ma możliwość obsługi drukarki, dlatego będąc w trasie czy na spotkaniu, w każdej chwili można korzystać z urządzenia. Nawet będąc bez urządzenia mobilnego, z dala od biura, za pośrednictwem innego komputera poprzez Google Cloud Print jest opcja korzystania z drukarki.

Innowacyjnym pomysłem jest DRUKOWANIE POUFNE. Funkcja ta umożliwia wykonywanie druków poufnych, wszystko za sprawą wbudowanej klawiatury numerycznej, która pozwala na ochronę dokumentów. Gdy funkcja ta jest uruchomiona, każdy użytkownik chcą korzystać z drukarki będzie musiał podać ustalone wcześniej hasło.

Oczywiście jest tu możliwość automatycznego druku dwustronnego. Jak widać urządzenie to jest przeznaczone dla specyficznej grupy roboczej, której zależy głównie na solidnej maszynie przeznaczonej do druku dużej ilości dokumentów. Podajnik papieru po modyfikacji może pomieścić nawet 820 stron, przez co nie trzeba często dokładać papieru.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge