Drukarka Samsung SL-C2620DW

» Posted on Maj 28, 2015 | 0 comments

Na rynek trafiła właśnie nowa kolorowa drukarka SL-C2620DW.

 

SL-C2620DW

 

 

Unikalna technologia Samsung Rendering Engine for Clean Page (ReCP) wraz zpołączeniem rozdzielczości wydruku 9600 x 600 dpi zwiększa barwę i intensywność koloru automatycznie wyostrzając przy tym tekst. Zastosowany w tonerach toner polimeryzowany, którego cząsteczki mniejsze i jeszcze bardziej jednolite jak w przypadku zastosowania w tradycyjnych tonerach. To daje bardziej wyraziste linie podczas wydruku a kolory stają się jeszcze bardziej intensywne. Zastosowanie większej ilości wosku sprawia, że widoczny jest większy połysk, ponadto zabezpiecza on wydruk przed wyblaknięciem wzmacniając go przy okazji.

Zastosowane w drukarce tonery Samsung CLT K505L czarny, CLT C505L błekitny, CLT M505L purpurowy, CLT Y505L żółty mają specjalny polimeryzowany proszek, który wymaga  mniejszej temperatury przez co zmniejsza się ilość energii oraz skraca się czas wydruku przy pierwszej stronie.

Zainstalowany w drukarce dwurdzeniowy procesor 533 MHz z pamięcią 512 MB pozwala na drukowanie w kolorze z prędkością do 26 stron na minutę.

Dzięki technologi NFC i zastosowaniu aplikacji MobilePrint możemy drukować poprzez przyłożenie czy zbliżenie urządzenia do drukarki, bez konieczności używania kabli.

Zastosowane tu oprogramowanie pozwala użytkownika na szereg modyfikacji, które w znaczący sposób zwiększają efektywność pracy.

Duży dotykowy ekran o przekątnej 4,3 cala zapewnia szybki i wygodny dostęp do wielu funkcji, skracając czas pracy.

Zastosowano tu specjalny podajnik umożliwiający drukowanie papieru o dużej gramaturze nawet do 220g/m², a także etykiet i kopert. Dzięki temu nie trzeba wkładać pojedynczych kartek do specjalnego podajnika, jak w przypadku standardowych urządzeń.

Wbudowane jest wejście na USB, dzięki czemu możemy drukować bezpośrednio z nośników.

Tworząc drukarkę firma Samsung zadbało o środowisko, dlatego dostępny jest przycisk ECO, dzięki któremu oszczędzasz energie. Funkcja N-up i dupleks pozwala dodatkowo na zmniejszeni zużycia papieru nawet o 50% . To wszystko zmniejsza także emisję dwutlenku węgla. Takie działania sprawiają, że drukarka staje się jedną z najekologiczniejszych urządzeń aktualnie na rynku.

 

SL-C2620DW

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge