HP DeskJet Ink Advantage 4676 All-in-One Printer

» Posted on Paź 14, 2015 | 0 comments

Właśnie ukazała się nowa nowa atramentowa drukarka firmy HP DeskJet Ink Advantage 4676 All-in-one Printer. Urządzenie wygląda futurystycznie, opływowe kształty i wyświetlacz na środku są nowością design, styl HP był bowiem raczej kwadratowy z wyświetlaczem standardowo z lewej bądź z prawej strony. Drukarka przeznaczona jest zarówno dla użytkowników domowych, jak i małych oraz średnich firm. Jej miesięczny przebieg pozwala na drukowanie nawet do 1200 stron co pozwala całkowicie na, korzystanie z niej w średnim biurze. Jak na urządzenie wielofunkcyjne HP InkJet Ink Advantage 4676 zajmuje mało miejsca, co jest jej dużym plusem, ponieważ można ja umieścić w dowolnym miejscu, czy to na biurku czy stoliku.

 

HP DeskJet Ink Advantage 4676

 

Model DeskJet Ink Advantage 4676 został wyposażony w nowoczesne funkcje, które zapewniają możliwość z korzystania z niej za pomocą urządzeń przenośnych, bez konieczności łączenia się z routerem. Jest to wygodne i pomocne, ponieważ dostęp do urządzenia może mieć nieograniczona grupa ludzi, przebywających nawet poza biurem, czy domem. Dogodnym i nowym rozwiązaniem jest możliwość konfiguracji urządzenia za pomocą smartfonu czy tabletu. W małych drukarkach problemem był brak podajnika odbierającego drukowane arkusze, trzeba było ręcznie wysuwać podajnik. W tym modelu zamontowano innowacyjny w pełni automatyczny system, który rozkłada odbiornik papieru.

Do dyspozycji użytkowników jest średniej wielkości panel dotykowy o przekątnej 5,5 cm. Jest to zawsze przydatne rozwiązanie, które w znaczący sposób ułatwia i przyspiesza pracę. Nie zabrakło w tym wypadku automatycznego druku dwustronnego (duplex), dzięki któremu w łatwy sposób można oszczędzić kartki. Kolejna nowością jest popularny ostatnio system druku bez marginesów, firma HP postanowiła tutaj także dać taką możliwość.

W drukarce zainstalowano system tuszy kompletnych wraz z głowicą, dzięki czemu użytkownicy nie są narażeni na olbrzymie koszty, w przypadku uszkodzenia/zaschnięcia głowicy jak to jest w przypadku wkładów atramentowych do drukarek, w których głowica jest częścią serwisową drukarki. Rozwiązanie tego typu jest najlepsze dla klientów, ponieważ jedyną rzeczą jaką trzeba tutaj wymieniać są tylko same tusze. Dodatkowo dostępne są zawsze zamienniki, HP jednak w znaczący sposób ułatwia w tym wypadku wybór materiałów eksploatacyjnych, produkując dwa modele o małej i dużej pojemności. Rozwiązanie takie jest bardzo pomoce, każdy bowiem może dobrać najbardziej pasujące dla niego wkłady.

  • tusz HP 664 Black wydajność 120 pages
  • tusz HP 664 color wydajność 100 stron
  • tusz HP 664XL black wydajność 480 stron
  • tusz HP 664XL colorwydajność 330 stron

Sama drukarka HP DeskJet Ink Advantage 4676 jest urządzeniem bardzo szybkim, w trybie mono uzyskuje się  szybkość maksymalną nawet 9,5 strony na minute, a w kolorze 6,8 strony na minutę. Zachowując przy tym jakość wydruków 1200 x 1200 dpi co jest bardzo dobrym wynikiem w porównaniu do konkurencyjnych urządzeń, w kolorze przy użyciu odpowiedniego papieru jakość wydruku to 4800 x 1200 dpi. Jeśli zatem zależy komuś na szybkiem drukowaniu w bardzo dobrej jakości z pewnością to urządzenie jest dla niego.

Drukarka ma dwa podajniki papieru pierwszy zwykły jest na 100 kartek, drugi automatyczny na 35 kartek. To nowość w rozwiązaniach tego typu, odbiornik przygotowany jest na przyjęcie 25 kartek.

Skaner ma rozdzielczość 1200 ppi a jego praca w kolorze wynosi 4 strony na minutę oraz 8 stron w trybie czarnym. Do dyspozycji jest także kopiarka, która pracuje z rozdzielczością 600 x 300 dpi oraz fax, którzy przesyła dane z szybkością 4 sekund na stronę.

Na razie nie ma jeszcze określonej ceny, ponieważ model ten  jeszcze nie trafił na półki sklepowe. Z pewnością urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet Ink Advantage 4676 jest sprzętem kompletnym, który zadowoli nawet najbardziej wybrednych użytkowników.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge