HP DeskJet Ink Advantage 4678 All-in-One Printer (F1H99B)

» Posted on Gru 10, 2015 | 0 comments

HP DeskJet Ink Advantage 4678 All-in-one to nowe urządzenie wielofunkcyjne od firmy Hewlett-Packard. Drukarka stworzona idealnie do zastosowania domowego lub w małej firmie. Sprzęt idealnie współpracuje z urządzeniami przenośnymi takimi jak smartfon czy tablet. Jest tu wszystko co potrzeba do szybkiej i efektywnej pracy, skaner, faks automatyczny podajnik i świetny design urządzenia sprawia, że maszyna idealnie wkomponuje się w życie codzienne. Wraz z nową drukarką zostały zaprojektowane nowe tusze, są to wkłady atramentowe o symbolu:

HP 680 black F6V27AA wydajność 480 stron

HP 680 color F6V26AA wydajność 150 stron

Wkłady te charakteryzują się prostotą przy wymianie, są to bowiem tusze wraz z głowicą, użytkownicy poza wymianą tuszy HP 680 w drukarce, nie muszą HP DeskJet Ink Advantage 4678przejmować się niczym innym. Tusze te są następcą modeli takich jak HP 650, które sprawdziły się w poprzednich modelach, są szybkie mają wysoką jakość jakość, jedynym minusem jest problem przy zamiennikach. Niestety firma HP walcząc cały czas z wkładami alternatywnymi blokuje te tusze po wyczerpaniu, aby nie mogły działać już w innej drukarce. To bardzo utrudnia sprawę związaną z używaniem tuszy regenerowanych, tym sposobem firma HP zmusza klientów do korzystania tylko i wyłącznie z oryginalnych materiałów eksploatacyjnych.

Sama drukarka została zaprojektowana z myślą o uniwersalnym użytkowaniu, klienci mogą korzystać z niej nawet bez podłączenia do sieci bezprzewodowej Wi-fi. Połączyć się z nią można bezpośrednio z urządzeń przenośnych. Zamontowano nawet tutaj automatycznie rozkładany odbionik papieru, użytkownik zatem bez konieczności podchodzenia do drukarki może wykonać większość czynności.

Podczas kopiowania czy skanowania, ważny jest wyświetlacz, ułatwia i przyspiesza to prace na maszynie, dlatego aby ułatwić te czynności zamontowano tu spory wyświetlacz LCD o rozmiarach 5,5 cm. Jest tu także zautomatyzowany podajnik arkuszy, który może unieść 35 kartek.  Nie zabrakło także automatycznego druku dwustronnego, którego zadaniem jest oszczędność papieru. Drukarka HP DeskJet Ink Advantage 4678 All-in-onejest cicha o smukłych kształtach, nie ma więc problemu z jej umiejscowieniem zarówno w domu czy w biurze.

Z najważniejszych danych technicznych warto wspomnieć o szybkości urządzenia, w czerni otrzymamy 20 stron na minutę, a w kolorze 16 stron na minutę. Czas wydruku pierwszej strony nie jest jednak zadowalający wynosi bowiem aż 18 sekund w czerni i 20 sekund przy druku kolorowym. Zdecydowanym plusem jest jednak jakość wydruków, która w czerni wynosi 1200 x 1200 dpi oraz 4800 x 1200 dpi w kolorze. Pojemnik na arkusze może pomieścić maksymalnie 100 kartek, odbiornik jest przystosowany do odbioru tylko 25 kartek. Drukarka przyjmuje dokumenty o gramaturze od 75 – 90 g/m2

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge