Konica Minolta TN 118

» Posted on Cze 1, 2015 | 0 comments

Konica Minolta TN 118

Konica Minolta TN-118 (A3VW050) to najnowszy toner wprowadzony na rynek.

Toner ten został zaprojektowany specjalnie pod drukarkę Konica Minolta Bizhub 215. Jest to typowy w przypadku produktów Koniki Minolta produkt składający się z samej tubki z tonerem w środku. Reszta podzespołów znajduje się w drukarce. Rozwiązanie to cały czas jest stosowane we wszystkich urządzeniach tej firmy. W tym wypadku toner TN 118 pasuje do urządzenia wielofunkcyjnego A3 BIZHUB 215, która cechuje się dobrą szybkością druku 21 stron na minutę. Pojemnik na papier może pomieścić nawet 1350 arkuszy w pięciu tackach. Jak na takie parametry urządzenie nie zajmuje dużo miejsca, zachowując przy tym statyczność i wytrzymałość. Rozdzielczość druku wynosi tutaj 600 x 600 dpi a pierwszą stronę po włączeniu urządzenia otrzymamy po 15 sekundach. Szybkość druku w rozmiarze A3 to 7,8 stron na sekundę.

Drukarka była tworzona z myślą o łatwej i przejrzystej obsłudze, dlatego użytkownik jest prowadzony w panelu administracyjnym także poprzez system animacji, aby maksymalnie ułatwić poruszanie się w systemie sterowania. Podajnik pozwala na korzystanie z papieru o gramaturze od 64 – 157 g/m2. Dwustronny podajnik  pozwala na przerób 46 stron na minute.

Drukarka Bizhub 215 radzi sobie z większością zadań w biurze, dzięki temu że poza drukowaniem, możemy skanować w kolorze, drukować duże formaty, korzystać z faksu, czyli z wszystkich ważniejszych funkcji jakich oczekuje się od tego typu urządzeń.

Tonery Konica Minolta oscylują na rynku w granicach 230 – 280 zł brutto. W skład wchodzą dwie butelki z proszkiem polimeryzowanym, którego wydajność starcza na 12000 stron.

 

bizhub 215

 

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge