Skup tuszy i tonerów

Zapraszamy do odrębnego działu zajmującego się skupem tonerów i tuszy z drukarek. Dbając o nasze środowisko otworzyliśmy nowy dział, zajmujący się utylizacją materiałów eksploatacyjnych z urządzeń drukujących, a także samych drukarek.

recykling

Nasza firma posiada zezwolenie, na odbiór zużytych pojemników z drukarek, wystawiamy dokument: „Karta Przekazania Odpadu”, która jest niezbędna każdej firmie posiadającej drukarki. Oddając nam puste tonery, tusze czy folie nie tylko wspierasz ochronę środowiska, możesz także przyłączyć się do akcji charytatywnych, które organizuje nasza firma.

Recykling, który jest wykonywany przez nasza firmę wykonywany jest z dbałością o najwyższe standardy środowiska. Skupowane przez nas pojemniki podlegają ponownej regeneracji, część z nich sprzedawana jest do innych firm zajmujących się produkcja tonerów i tuszy. Pojemniki nie nadające się do kolejnego użytku, nie trafiają jak większość odpadów tego typu do spalarni. Przekazujemy je firmie, która wdraża ekologiczny program odzysku. Wszystko jest starannie rozbierane i segregowane, odzyskiwany jest plastik, materiały metalowe, a szkodliwy proszek trafia do spalarni.

Na naszej stronie znajdziesz nowości ze świata w zakresie ochrony środowiska, recyklingu, interesujesz się ekologią zapraszamy. Wprowadziliśmy kampanie, na rzecz akcji charytatywnych, oddając nam zużyte wkłady z drukarek, możesz przekazać 1% wartości skupu na pomocy dla domów dziecka, przedszkoli czy schronisk dla zwierząt.

 

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge