Tonery Samsung CLT659S

» Posted on Maj 18, 2015 | 0 comments

Tonery Samsung CLT659S

Firma Samsung wypuszcza na rynek nowe tonery kolorowe serii CLT659S. Samsung od wielu lat jest jednym z głównych liderów na rynku, w dziedzinie sprzedaży urządzeń drukujących. Tonery cieszą się dużą popularnością. W ofercie posiadają tonery kompletne, czyli kasety wraz z bębnem światłoczułym, a także modele które tego typu części mają osobno. Są także jak i w tym wypadku tonery z samym proszkiem, bez bębna oraz wałka magnetycznego/gumowego. Jest to pojemnik, który przesypuje toner do drukarki. Wszystkie najważniejsze komponenty w takim wypadku są umieszczone w drukarce.

Tonery te są tańsze, jednak należy pamiętać, że części które są umieszczone w drukarce także należy wymieniać, niestety podliczając koszty wymiany zespołów drukujących i doliczając to wszystko to kosztów samych tonerów, nie wygląda to już tak ciekawie. Jednak tego typu produkty można spotkać na rynku nie tylko w asortymencie Samsunga. Zaletą tego typu rozwiązania jest na pewno wydajność, tonery powiem nawet przy kolorach mogą wydrukować ponad 20tys stron.

Specyfikacje techniczne nowych tonerów samsung:

toner samsung CLTK659S black – wydajność 20000 stron

toner samsung CLTC659S cyan – wydajność 20000 stron

toner samsung CLTM659S magenta – wydajność 20000 stron

toner samsung CLTY659S yellow – wydajność 20000 stron

bęben samsung CLTR659S – wydajność 40000 stron

pojemnik na zużyty toner CLTW659 – 80000 stron

modele te pasują do drukarek:

Samsung CLX-8640ND

Samsung CLX-8650ND

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge