Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M477fdw

» Posted on Lut 3, 2016 | 0 comments

Do sprzedaży trafiła właśnie kolorowa drukarka HP Color LaserJet Pro M4777fdw. Jest to nowoczesne urządzenie, które posiada w sobie wszystkie niezbędne funkcje, potrzebne do prowadzenia firmy. Dzięki modelowi HP LaserJet Pro M477fdw możemy drukować, skanować, kopiować czy korzystać z faksu, zatem maszyna ta w pełni wystarcza zarówno w małej jak i średniej oraz dużej firmie. Ze względu na mnogość funkcji, gabaryty tego urządzenia nie są małe a HP nie oszczędzało podczas produkcji tego urządzenia, zatem model ten nie jest przeznaczony raczej dla użytkowników domowych. Cena bowiem za nową drukarkę wynosi ponad 2000 zł.

 

Urządzenie wielofunkcyjne HP Color LaserJet Pro M477fdw

 

Jak to już od dawna HP przyzwyczaiło swoich użytkowników do dobrej jakości tonerów, tak i w tym wypadku zastosowano tutaj tonery kolorowe wraz bębnem, jest to tyle ważne, że klienci nie są narażeni na dodatkowe koszty związane z utrzymaniem drukarki. Tonery zastosowane w tym modelu to:

Toner HP CF410A black – o wydajności 2300 stron

Toner HP CF411A cyan – o wydajności 2300 stron

Toner HP CF412A magenta – o wydajności 2300 stron

Toner HP CF413A yellow – o wydajności 2300 stron

Toner HP CF410X black – o wydajności 6500 stron

Toner HP CF4111X cyan – o wydajności 5000 stron

Toner HP CF412X magenta – o wydajności 5000 stron

Toner HP CF413X yellow – o wydajności 5000 stron

Jak widać producent coraz częściej wydaje tonery o dwóch różnych wydajnościach, jest to bardzo dobry pomysł, dzięki czemu klient ma większy wybór. A co najważniejsze zamienniki świetnie się sprawują, jakość ich jest bardzo dobra. To także duży plus dla klienta ponieważ możliwość wyboru powiększa się dwukrotnie.

Drukarka ma ładny design, a wisienką na torcie jest duży, kolorowy dotykowy wyświetlacz o przekątnej 10,9 cm. Urządzenie HP LaserJet Pro M477fdw to nowa technologia, dzięki której dostępne są wszystkie opcje dostępne aktualne na rynku. Można tu skanować bezpośrednio do poczty elektronicznej, pamięci USB czy innych folderów sieciowych. Z drukarki korzystać mogą oczywiście wszystkie osoby korzystające z urządzeń przenośnych, bez możliwości łączności z siecią.

HP składzie szczególny nacisk na szybkość działania urządzenia, nie tylko chodzi tu o szybkość stron podczas druku ciągłego, ale także szybkość z jaką drukarka może wydrukować pierwszą stronę, chodzi tu głównie o nagrzanie elementów. Model ten jest zdecydowanie dobrym wyborem, jeśli chcesz aby sprzęt spełniał wszystkie normy, był tani w eksploatacji oraz był szybki to zdecydowanie polecam.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge