Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 3545

» Posted on Cze 22, 2015 | 0 comments

Urządzenie wielofunkcyjne HP Deskjet Ink Advantage 3545, które trafiło właśnie na półki to model, który idealnie sprawdzi się w domu czy małej i średniej firmie.

Typowa drukarka typu klik i drukuj, łatwa w obsłudze i przyjemna w eksploatacji (jeśli chodzi o koszty). Klienci dokonujący zakupu drukarki Helvet Packart oczekują zawsze najwyższej jakości i niezawodności. Jeśli nie używasz drukarki w nadmiarze i nie potrzebujesz super wydajnych tuszy to idealny produkt.

 

Deskjet Ink Advantage 3545

 

Urządzenie to pozwala na modne ostatnio drukowanie bez obramowań, użytkownik ma zatem do dyspozycji całą przestrzeń kartki. Wszystkie dokumenty otrzymane dzięki tuszom HP 650, które zostały zaprojektowane do tej drukarki  dają wspaniały efekt, wszystko jest bardzo czyste i wyraziste. Standardowo już, urządzenie może być obsługiwane bezprzewodowo za pomocą urządzeń przenośnych, czy laptopa, wystarczy posiadać dostęp do internetu. Drukarka jest przez cały czas w gotowości do pracy, a skaner za pomocą oprogramowania Printer Control potrafi skanować dokumenty bezpośrednio do wybranego przez użytkownika urządzenia. Producent zadbał o wygodę użytkowników, nikt bowiem nie lubi i nie chce tracić czasu na dodatkowe konfiguracje i ustawienia. Wychodząc naprzeciw temu problemowi zastosowano tutaj technologię pozwalającą, na automatyczną konfigurację i połączenie się drukarki z siecią w której znajduje się urządzenie.

Dla oszczędności w drukarce zainstalowano możliwość druku automatycznego, dzięki czemu oszczędza się papier, energię i czas za pomocą druku dwustronnego. Urządzenie posiada oczywiście certyfikat ENERGY STAR, który świadczy o niskim poborze prądu.

Urządzenie jest dość szybkie, drukuje w czerni 21 stron na minutę, w kolorze czas wynosi do 17 stron na minutę.

Jakość dokumentów otrzymywanych w kolorze czarnym wynosi 1200 x 600 dpi, w kolorze  4800 x 1200 dpi co jest bardzo dobrym osiągnięciem przy nisko budżetowych drukarkach.

Dla ułatwienia obsługi jest zamontowany wyświetlacz o wymiarach 5 cm. Podajnik potrafi przyjąć 100 arkuszy papieru o gramaturze 75 – 90 g/m2.

Jest to małe i lekkie urządzeni ok 5,5kg, które można umieścić w każdym miejscu.

 

Tusze jakie obsługuje drukarka to:

Oryginalny Tusz HP 650 (CZ101AE) black wydajność 360 stron

Oryginalny Tusz HP 650 (CZ102AE) color wydajność 200 stron

 

Tusz HP 650jest to kartridż wraz z głowicą, dlatego użytkownik nie musi się martwić o wymianę głowicy. Na rynku dostępne są oczywiście zamienniki, jednak producent zabezpieczył się przed wkładami regenerowanymi. W ostatnich latach cały czas trwa walka z producentami materiałów eksploatacyjnych z produktami zamiennymi. Tym razem firma HP zainstalowała oprogramowanie, które blokuje oryginalne tusze w drukarkach tak aby nikt inny, poza użytkownikiem, który zainstalował owe kartridże mógł ich użyć po ponownym napełnieniu. Tusz taki nie nadaję się do sprzedaży w punktach skupu, dlatego ważne jest aby wyłączyć tą opcje w drukarce, dzięki temu pusty pojemnik będzie można odsprzedać.

Poniżej przedstawiam metodę odblokowania kartridży HP 650

Opcja blokowania kartridża jest standardowo włączona po zainstalowaniu oprogramowania drukarki. Aby ją wyłączyć należy uruchomić program do obsługi drukarki, który znajduje się w następującej lokalizacji:

 

Przycisk Start (WINDOWS) – Wszystkie programy – HP – nazwa serii drukarki – typ drukarki – konserwacja drukarki lub szacunkowe poziomy tuszu – ochrona pojemników HP
należy zaznaczyć * Wyłącz ochronę pojemników HP

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge