Urządzenie wielofunkcyjne HP PageWide Pro 477dw

» Posted on Kwi 11, 2016 | 0 comments

W pełni profesjonalna kolorowa drukarka HP PageWide Pro 477dw, która jest urządzeniem atramentowym, z ultra szybkim drukiem.

 

Urządzenie wielofunkcyjne HP PageWide Pro 477dw

 

HP PageWide Pro 477dw jest urządzeniem wielofunkcyjnym przeznaczonym dla biznesu, ze względu na jej wydajność raczej nie nadaje się dla użytkowników domowych. Koszt zakupu bowiem wkładów atramentowych będzie wynosił prawie 500 zł brutto za każdy kolor, czyli kupując pełny zestaw tuszy HP 973X należy się liczyć z wydatkiem sięgającym prawie 2000 zł brutto ! Co prawda przeliczając wydajność takich tuszy, wydruk za stronę wychodzi bardzo atrakcyjnie. Jednak wydajność tuszy kolorowych 7 tysięcy stron oraz czarny 10 tysięcy stron  może być wykorzystana jedynie w przypadku przedsiębiorstw.

Drukarka HP PageWide Pro 477dw korzystając z nowej technologi daje bardzo wiele, pierwszą sprawą jaka od razu przyciąga to szybkość pracy. W tym wypadku jest to ogromny plus, który wyróżnia ten model na tle konkurencji, HP PageWide Pro 477dw drukuje z szybkością 40 stron na minutę zarówno w czerni jak i kolorze przy rozdzielczości 1200 x 1200 dpi w czerni i 2400 x 1200 dpi w kolorze. To jest naprawdę oszałamiający wynik, który sprawia że warto przyjrzeć się dogłębnie tej maszynie. Na pierwszy rzut oka drukarka nie różni się niczym, od innych modeli, ale zastosowano w niej najnowszą technologię. Klienci, którzy zdecydują się na zakup tego modelu mogą cieszyć się w pełni z profesjonalnych wydruków na różnych rodzajach papierów (z czym mają problem niektóre urządzenia laserowe). Producent zwrócił także uwagę także na zminimalizowanie czasu, który użytkownicy poświęcają na sprawy techniczne związane z użytkowaniem, takich jak konserwacja. Dzięki zastosowaniu technologii PageWide klient nie traci także pieniędzy na niepotrzebne koszty, związane właśnie z tym problemem.

Całość uzupełnia duży i kolorowy wyświetlacz LCD o przekątnej 4,3 cala. Nie zabrakło tu oczywiście łączności bezprzewodowej, która jest coraz bardziej ceniona wśród kontrahentów. W obecnej dobie wygoda ma coraz większe znaczenie, a opcje druku za pośrednictwem urządzeń przenośnych stają się powoli standardem.

Drukarka HP PageWide Pro 477dw posiada szereg zabezpieczeń, które chronią nie tylko dane, ale również całą drukarkę. Do uruchomienia maszyny jest bowiem przypisany indywidualny nr PIN bez którego urządzenie nie będzie pracowało.

Z pozostałych ważnych spraw technicznych warto wspomnieć o pojemności podajnika, który może pomieścić jedną ryzę papieru tj 500 kartek. Odbiornik przystosowany jest do odbioru 300 arkuszy. To standardowe opcje, które można zwiększyć dokupując dodatkowy podajnik o pojemności również 500 kartek.

Drukarka ma wbudowany skaner oraz faks. Cena za urządzenie około 2000 zł brutto

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge