Xerox WorkCentre 3025

» Posted on Sie 14, 2015 | 0 comments

Firma Xerox zaprezentowała niedawno nowe urządzenie drukujące All in One WorkCentre 3025. Drukarka idealnie nadaje się do małych i średnich firm oraz dla użytku domowego. Posiada wszystkie potrzebne funkcje takiej jak drukowanie, skanowanie, kopiowanie oraz fax. Jest też łączność Wi-Fi dzięki czemu nie potrzeba dodatkowego okablowania. Zaletą tego modelu są na pewno jej wymiary, jest ona mała dzięki czemu zmieści się w każdym biurze ma ona dokładnie 406 x 350 x 257 mm i waży 7,5 kg. Jak na urządzenie wielofunkcyjne to naprawdę dobry wynik. Kolejna zaletą jest brak konieczności wymiany podzespołów drukarki, w modelu tym zainstalowano toner wraz z bębnem, dzięki czemu użytkownik nie musi się o nic martwić.

 

WorkCentre 3025

 

Obecna na rynku technologia pozwala korzystać z drukarki z każdego miejsca na świecie, za pośrednictwem urządzeń przenośnych takich jak smartfony, tablety, notebooki itp. I tak w tym wypadku Xerox zainstalował tego typu moduł. Tryb kopiowania w tym prostym urządzeniu na pozór ma wiele opcji, funkcje zwykłego kopiowania obejmują zarówno scalenie, kopie kart ID, opcję układu n obrazu na stronie, tryb fotograficzny oraz tłumienie tła.

Toner zastosowany w drukarce WorkCentre 3025 ma oznaczenie 106R02773, jego wydajność to 1500 stron a szacowana cena wynosi około 220zł brutto. Toner jest kompletny, co sprawia że poza jego wymianą nie musimy się martwić o dodatkowe koszty. Także zamienniki bardzo dobrze współpracują z tym modelem drukarki, klient ma zatem duży wybór.

Z najważniejszych danych technicznych warto wspomnieć o szybkości wydruków, w tym wypadku kształtuje się to na poziomie 20 stron na minute, co jest przeciętnym wynikiem. Jakość drukowanych dokumenty otrzymujemy w standardzie także, rozdzielczość bowiem wynosi 600 x 600 dpi. Podajnik może pomieścić 150 kartek, na wyjściu jednak może zmieścić się ich 100 szt.

Submit a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

CommentLuv badge